Lang gb
|

Wasze hity

  1. Zimna wojna
  2. Kochając Pabla, nienaw...
  3. Mój Nikifor
  4. Han Solo. Gwiezdne woj...
  5. Śmierć Stalina
  6. Avengers: Wojna bez gr...
  7. Prawdziwa historia
  8. Jurassic World: Upadłe...
  9. Deadpool 2
  10. Przebudzenie dusz
KEI

RoboCop


Reżyseria: Jose Padilha

Repertuar filmu "RoboCop" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "RoboCop" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu RoboCop

Czas trwania: 120 min.
Produkcja: USA , 2014
Gatunek: akcja / kryminał / sci-fi
Premiera: 7 lutego 2014
Dystrybutor filmu: Forum Film

Reżyseria: Jose Padilha
Obsada: Nick Schenk, James Vanderbilt, Joshua Zetumer, David Self

Rok 2028. Międzynarodowa korporacja OmniCorp wiedzie prym w dziedzinie robotyki. Jej produkty wygrywają wojny na całym świecie. Teraz OmniCorp chce opanować także rynek, jakim jest zwalczanie przestępczości w miastach. Gdy Alex Murphy (Kinnaman), kochający mąż i ojciec, a jednocześnie uczciwy glina, zostaje ciężko ranny, nadarza się doskonała okazja, by OmniCorp wcieliła w życie swój kolejny eksperyment...Średnia ocena: 4.0
rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0 rating 4.0
Oceniono 172 razy. | Oceń film

Trailer filmu: RoboCop

Wasze opinie

o.z 9. marca 2014, 17:32

dla mnie słabiutki efekty ok ale strasznie naciagany zgadzam sie z wypowiedzią pana "pyszczaka"

D 22. lutego 2014, 13:55

Rewelacja! Polecam!

Pyszczak 22. lutego 2014, 12:09

Do iskariota. RoboCop to nie jest sequel tylko remake! Historia jest bardzo podobna do oryginału z 1987 roku, oczywiście unowoczesniona o nowe efekty specjalne i bajery. Ale czy jest taka rewelacyjna? Zobaczmy. Teheran i skanowanie mieszkanów przez roboty. Patrząc na to miasto co widzimy? Dziesiątki robotów i kilkunastu mieszkańców. Żenada. Wracamy do USA, w filmie zastosowana starą technikę kontrastowania zły/dobry senator i manipulacja społecznością za pomoca telewizji. Kiedyś było to ciekawe, teraz z każdym filmem gdzie się to stosuje staje się to nudne i przewidywalne. Stworzenie RoboCopa, śmiem twierdzić, że przy tak roziniętej medycynie (są w stanie utrzymać pracujący mózg w zasadzie poza ciałem) w zasadzie nie powinno być ludzi chorych. Ładowanie danych do RoboCopa, chyba największa żenada w tym filmie, dziesiątki, setki terabajtów danych ładują to pamięci RoboCopa który w zasadzie w czasie rzeczywistym potrafi je analizować i łączyć fakty. Dziwne, że dane te załadowane do jakiegoś innego systemu nie są tak analizowane? RoboCop super analizuje obraz z kamer i lokalizuje przestępców ale żaden inny system tego nie potrafi. Żenada. Można by się przyczepić jeszcze do kilku innych aspektów ale szkoda czasu i miejsca. Reasumując, pomysł na remake ciekawy ale wg. mnie wykonany nieudolnie, zawierający zbyt wiele wyssanych z balca bajeczek rodem z Kryminalnych Zagadek (analiza odbica w gałce ocznej i tym podobne farmazony).

iskariota 15. lutego 2014, 0:26

Rewelacja. Film opowiada ciekawą historię, film przedstawia ciekawą wizję. Wtórne, no bo to sequel w końcu, niemniej jednak świetne kino. Tak troszeczkę pod koniec scenarzysta przegiął z nakręcaniem akcji (robocop vs. piździelion mechów, które w bezpośrednim z robomenem zamieniają się w kupę złomu, oczywiście), cała reszta miodzio.

Dodaj nowy komentarz RoboCop

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Premiery

22 czerwca
15 czerwca
8 czerwca

Zapowiedzi

29 czerwca
13 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin