katowice.repertuary.pl
Film

Bóg w Krakowie


Reżyseria: Dariusz Regucki

Repertuar filmu "Bóg w Krakowie" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "Bóg w Krakowie" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Bóg w Krakowie

Czas trwania: 95 min.
Produkcja: Polska , 2016
Gatunek: dramat
Premiera: 3 czerwca 2016
Dystrybutor filmu: Rafael

Reżyseria: Dariusz Regucki
Obsada: Dorota Pomykała, Jerzy Trela, Kamila Baar

BÓG W KRAKOWIE rozgrywa się współcześnie na tle urokliwego, tajemniczego i mistycznego miasta, w którym śledzimy losy jego mieszkańców: młodego polityka, który otrzymuje korupcyjną propozycję; dziewczyny szukającej miłości; stojącej na rozdrożu prawniczki specjalizującej się w sprawach rozwodowych; drobnego złodzieja pragnącego ukraść relikwiarz z Krwią Pańską; małżeństwa niemogącego doczekać się dziecka; kobiety po przejściach i mężczyzny niepotrafiącego wyzwolić się ze szponów hazardu. Historie, które zostają ukazane na ekranie mówią o wierze, nadziei, przebaczeniu, poświęceniu, miłości i wolności, ale przede wszystkim o tęsknocie człowieka za Bogiem i Jego Miłosierdziem. Pełen ciepła i dobrych emocji obraz zostaje dopełniony mistrzowskim aktorstwem. Siedem epizodów spaja św. Albert Chmielowski, który jest przewodnikiem widza po mistycznym Krakowie.


Średnia ocena: 7.0
rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0 rating 7.0
Oceniono 47 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Bóg w Krakowie

Wasze opinie

Marta 13. sierpnia 2016, 18:32

Film piękny, pouczający. Ktoś kto patrzy na niego sercem i duchem będzie go postrzegał jako karmiący
Piekne zdjęcia naszego miasta oraz cudna muzyka. Gorąco polecam

klick 11. sierpnia 2016, 12:14

film ok, ale strona dźwiekowa fatalna, trudno zrozumieć niektóre frazy,tylko aktorzy ze starej szkoły dobrze słyszani,a reszta pożal się Boże

Barbara 17. lipca 2016, 14:48

Treściowo film wspaniały i z przesłaniem by żyć i postępować w każdej sytuacji zgodnie z dekalogiem. Ponadto zachęca do jeszcze bliższego poznania Krakowa.

Nika 10. lipca 2016, 12:06

ratunku, serio uważacie że to dobry film? Może moje rozczarowanie wynika z tego, że nie jestem zbyt religijna... Wytrzymałam 45 minut i wyszłam z kina. Z resztą nie tylko ja. Film dla naiwnych dzieci. Tylko obrazki Krakowa ładne.

Strażak 8. lipca 2016, 20:58

Przepiękny obraz, który pokazuje miasto w którym Bóg jest!! i mówimy o nim film! A dlaczego scenki rodzajowe nakręcone przy pomocy smartfona nazywamy też filmami. Żenujące są przemyślenia przelane na papier przez "kinowych mędrców". ;)

N.S. :) 7. lipca 2016, 10:58

Bardzo dobry. Jak ja kocham Kraków.

Laura 30. czerwca 2016, 9:43

Warto obejrzeć, film spokojny, dający wytchnienie, nietuzinkowy, kilka ciekawych scen i aranżacji, wielu znanych i lubianych aktorów, ciekawe informacje związane z krakowskimi zabytkami (kościołami). W warstwie przekazu może nieco zbyt dosłowny, ale przez to może trafić także do młodszych odbiorców.

Marylka 29. czerwca 2016, 20:20

Gorąco polecam. Piękny film, świetna obsada. No i te widoki Krakowa. Zachęcam każdego do oglądnięcia.

evika 28. czerwca 2016, 8:59

3 x TAK : FABUŁA, OBRAZ, MUZYKA.
Jestem oczarowana, zachwycona.Tym bardziej ten film jest piękny, im bardziej każda ze scen jest „prosta?”-prawdziwa, nie wydumana i nierealna jak produkcje „hollywoodzkie.” Polecam wszystkim, bo jest dla każdego.

keys 27. czerwca 2016, 11:39

Niestety potencjał miasta i aktorów NIE WYKORZYSTANY. Reżyser, który jest zarazem kompozytorem, musiałby być naprawdę dobrym reżyserem i naprawdę dobrym kompozytorem, by połączyć te funkcje. W przypadku tego filmu niestety - nie udało się ani jedno, ani drugie. Jestem zaszokowana komentarzami! Czy naprawdę nie chodzi nam o nic więcej? Film oceniam na jeden (na dziesięć). Jako zaangażowana chrześcijanka-katoliczka wyszłam potężnie zniesmaczona.

Widz który widzi 25. czerwca 2016, 11:12

Ten film nie zadaje trudnych pytań, tylko zadaje moralnie oczywiste pytania i od razu podsuwa odpowiedzi na tacy - odpowiedzi naiwne i często nadzwyczajnie nietrafione (jak w przypadku nieszczęsnej prawniczki). Postaci to śliczne, pozbawione charakteru wydmuszki, a "piękne" krajobrazy Krakowa i krakowskich miejsc kultu to oczywiste, podkręcone filtrem ujęcia jak z pocztówki czy spotu reklamowego dla turystów. Poszłam na film z otwartym umysłem, ale wyszłam płacząc ze śmiechu. Polecam jako rozluźnienie komórek mózgowych, ale nie warto iść na to do kina.

Ailime 17. czerwca 2016, 13:55

Polecam wszystkim kochającym dobre kino, piękne zdjęcia Krakowa, świetnie grających aktorów i pełną kultury reżyserięAilime, dziękuję całemu zespołowi za piękny film pt.Bóg w Krakowie.

W
spaniały film,rerzyserja pełna kultury, zdjęcia fenomenalnie piękne, aktorzy grają

m3 14. czerwca 2016, 19:16

super film, polecam każdemu!

kinoman 12. czerwca 2016, 20:24

3xna Tak!!!

widz 12. czerwca 2016, 19:56

Nic dodac nic ująć..najlepiej osobiście zobaczyć,ten film broni sie sam..Brawo dla twórców tego obrazu!!

ala 10. czerwca 2016, 21:39

Film godny obejrzenia każdemu. Wartości w nim pokazane są pełne refleksji i ten uroczy widok na Kraków, moje miasto.

Maria Stoltz Stein 8. czerwca 2016, 9:37

Jestem pod dużym wrażeniem tego pięknego filmu... pięknego nie tylko pod względem wizualnym, ale też pięknej miłości pokazanej właśnie jako daru Boga... bardzo, bardzo polecam, ja pójdę z radością jeszcze raz, zwłaszcza, że odnalazłam w nim klimat domu moich Dziadków, Ludzi kochających Boga i bliźniego, także siebie nawzajem i uczących kochania i pozyskiwania przyjaciół nie za pieniądze ale w klimacie ogromnego szacunku i życzliwości dla każdego człowieka. Dziękuję stokrotnie Twórcom tego filmu... Szczęść Boże.

m3na 5. czerwca 2016, 7:55

Są obrazy, których siła tkwi nie w ich pięknie, czy technicznej doskonałości. A to jest taki film. Godny polecenia każdemu poszukującemu sensu życia i prawdziwych wartości - film z dobrym przesłaniem. No i naprawdę pięknie został w nim pokazany Kraków - choćby z tego względu jest to film naprawdę wart obejrzenia. Dobrze, że w Polsce powstają i takie filmy. Bardzo zachęcam do pójścia do kina.

uli 4. czerwca 2016, 14:29

bardzo ładny film, piękne zdjęcia Krakowa, wzrusza i dotyka tego co najważniejsze, wybór zawsze należy do nas

Dodaj nowy komentarz Bóg w Krakowie

Twoja opinia o filmie: