|

Wasze hity

  1. Top Gun: Maverick
  2. Minionki: Wejście Gru
  3. Elvis
  4. Pina
  5. Głupcy
  6. Najgorszy człowiek na ...
  7. Powodzenia, Leo Grande...
  8. Ennio
  9. Downton Abbey: Nowa Ep...
  10. A oni dalej grzeszą, d...

Kick-Ass 2

Kick-Ass 2: Balls to the Wall
Reżyseria: Jeff Wadlow

Repertuar filmu "Kick-Ass 2" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "Kick-Ass 2" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Kick-Ass 2
Tytuł oryginalny: Kick-Ass 2: Balls to the Wall
Czas trwania: 103 min.
Produkcja: USA/Wlk. Brytania , 2013
Premiera: 23 sierpnia 2013
Dystrybutor filmu: UIP

Reżyseria: Jeff Wadlow
Obsada: Aaron Taylor-Johnson, Chloë Grace Moretz, Christopher Mintz-Plasse

Kick-Ass, Hit Girl i Red Mist powracają w drugiej części niezwykle zabawnego przeboju 2010 roku „Kick-Ass”. Brawurowe i odważne działania podejmowane przez Kick-Assa (AARON TAYLOR-JOHNSON) stają się inspiracją dla samozwańczych zamaskowanych bojowników o sprawiedliwość, którym przewodzi Pułkownik Stars and Stripes (JIM CARREY). Dołącza do nich, oczywiście, nasz bohater. Grupa amatorskich superbohaterów zostaje jednak wyśledzona przez wyjątkowego drania Red Mista (CHRISTOPHER MINTZ-PLASSE) — odrodzonego pod pseudonimem The Motherf%&*‏^r. Teraz ich unicestwieniu może zapobiec tylko świetnie władająca bronią Hit Girl (CHLOË GRACE MORETZ).
Kiedy po raz ostatni widzieliśmy młodą zabójczynię Hit Girl oraz zamaskowanego bohatera Kick-Assa próbowali rozpocząć normalne życie nastolatków jako Mindy i Dave. Wraz ze zbliżającym się czasem ukończenia szkoły pojawia się pytanie co robić dalej i co począć z nieoczekiwanie odkrytym powołaniem do eliminowania zła. Ostatecznie, Dave i Mindy postanawiają założyć pierwszy na świecie team złożony z superbohaterów.  Niestety, przyłapana na wymykaniu się w przebraniu Hit Girl Mindy musi chwilowo złożyć broń. Oznacza to również powrót do typowego życia szkolnego, w którym ciągle uprzykrzają jej się wredne koleżanki. Z kolei pozbawiony partnerki Dave, nie mając się do kogo zwrócić, łączy siły z organizacją Wieczna Sprawiedliwość - Justice Forever, na której czele stoi nawrócony były gangster występujący pod pseudonimem Pułkownik Stars and Stripes.
  Wieczna Sprawiedliwość jest na najlepszej drodze, żeby zaprowadzić na ulicach prawdziwy porządek. Jednak szyki stara się im pokrzyżować samozwańczy czarny charakter The Motherf%&*‏^r gromadzący swoją własną ligę najemników-szwarccharakterów, którzy mają pomóc mu dorwać Kick-Assa oraz Hit Girl i ukarać ich za to, co uczynili jego ojcu. Ten plan wydaje się być jasny i prosty, jest tylko jeden mały problem: jeśli chcesz zadrzeć z jednym z członków Wiecznej Sprawiedliwości, za chwilę masz na karku całą grupę...Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 259 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Kick-Ass 2

Wasze opinie

gimb 2. września 2013, 15:58

kolejny amerykański scierwojad ??

Dodaj nowy komentarz Kick-Ass 2

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

12 sierpnia
5 sierpnia
29 lipca

Zapowiedzi

19 sierpnia
24 sierpnia
26 sierpnia
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin