katowice.repertuary.pl
Film

(Nie)znajomi


Reżyseria: Tadeusz Śliwa

Repertuar filmu "(Nie)znajomi" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "(Nie)znajomi" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu (Nie)znajomi
Tytuł oryginalny: (Nie)znajomi
Czas trwania: 103 min.
Produkcja: Polska , 2019
Premiera: 27 września 2019
Dystrybutor filmu: Mówi Serwis

Reżyseria: Tadeusz Śliwa
Obsada: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska

Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 36 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: (Nie)znajomi on IMDb

Trailer filmu: (Nie)znajomi

Wasze opinie

Em 22. listopada 2019, 10:36

Bardzo dobry film, lepszy od włoskiej wersji (poszłam specjalnie, żeby porównać). Niewydumana a trzymająca w napieciu historia świetnie opowiedziana prawdziwie brzmiacymi dialogami i mistrzowską grą wszystkich aktorów.Zdecydowanie polecam.

MW 7. listopada 2019, 11:34

Obejrzałam obydwie wersje. I pierwowzór czyli włoski film jak i ten. Oba zrobiły wrażenie, ale PL bardziej mi się spodobał. Aktorzy rewelacyjni. Muzyki brak, tylko chyba w dwóch momentach oraz na koniec filmu. A kiedy film dobiegł końca, poczułam, szkoda, że już. Kiedy mam takie odczucia to wiem, że to jest to, że świetnie spedzony czas. Brawo dla wszystkich twórców. Świetna robota.

Adam 26. października 2019, 15:51

Na podstawie zwiastunu odnoszę wrażenie, że dosłowne tłumaczenie skądinąd dobrego włoskiego oryginału. I czym polski reżyser chciał nas zaskoczyć? Drugi raz tego samego oglądać nie chcę, poszukam innej rozrywki.

Beata 20. października 2019, 5:42

Super film!!!Fajna wersja pierwowzoru włoskiego i francuskiego. Dialogi wspaniale zaadoptowane do polskiej rzeczywistości. Świetni aktorzy. Polecam.

Marzena 30. września 2019, 7:11

rewelacja!!! polecam, gra aktorska to mistrzostwo. Bardzo dobry polski film a nie te wydmuszki komedii romantycznych...Warto

et 12. września 2019, 11:01

w tym gra ostaszewska? nie, dziękuję...

Dodaj nowy komentarz (Nie)znajomi

Twoja opinia o filmie: