|

Wasze hity

KEI

Wilk w owczej skórze

Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie
Reżyseria: Andrey Galat, Maxim Volkov

Repertuar filmu "Wilk w owczej skórze" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "Wilk w owczej skórze" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wilk w owczej skórze
Tytuł oryginalny: Volki i ovtsy. Beeezumnoe prevrashchenie
Czas trwania: 97 min.
Produkcja: Rosja/USA , 2016
Gatunek: animacja / przygodowy / komedia
Premiera: 18 listopada 2016
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Andrey Galat, Maxim Volkov
Obsada: Tom Felton, Ruby Rose, Ross Marquand

Jak to się stało, że wilk zmienił ciało? Komediowa animacja, która zaspokoi wilczy apetyt na przygodę każdego widza! Pełen zakręconej magii i rogatych zwrotów akcji film wyczarowany został przez twórców kinowych przebojów „Królowa Śniegu” i „Królowa Śniegu 2” – serii która podbiła serca blisko 400 000 widzów w całej Polsce! „Wilk w owczej skórze” zdobył Grand Prix na międzynarodowym festiwalu filmów dziecięcych w Korei Południowej oraz otrzymał specjalne wyróżnienie dla „Najlepszej doskonałości” na Catalina Film Festival w Los Angeles.

Młody wilk Szary, syn charyzmatycznego wodza stada, wcale nie garnie się do tego, aby zostać jego następcą. Interesują go: dobra zabawa, tańce i wycie do Księżyca z kolegami, szalone pościgi za owcami i wylegiwanie się na słonecznych polanach. Jednak pewnego dnia, za sprawą niefortunnego zaklęcia, jego beztroskie życie wywróci się do góry nogami. Pewny siebie wilczek obudzi się… w owczej skórze! Jeżeli chce wrócić do dawnego życia, musi nauczyć się żyć wśród stada sympatycznych, ale strasznie rozbrykanych owieczek. Jednak kiedy nadejdzie niebezpieczeństwo, pokaże prawdziwą naturę i stanie w obronie wełnianych przyjaciół.

Nie oceniaj go po futrze!

Za wypełniony humorem dubbing filmu odpowiada Studio PRL, które ma na swoim koncie m.in. hity: „Wakacje Mikołajka”, „Mały Książę” i kultową grę „Wiedźmin 3”. Mistrzowskim tłumaczeniem dialogów zajął się Jakub Wecsile („Kraina lodu”, „Merida Waleczna”, „Ralph Demolka”, „Gnomeo i Julia”, „Zaplątani”), a polską wersję językową wyreżyserował Dariusz Błażejewski („Misiek w Nowym Jorku”, „Ups! Arka odpłynęła”, „Zambezia”). Pośród wycia (ze śmiechu) i beczenia (o więcej wycia ze śmiechu) usłyszymy głosy Bernarda Lewandowskiego (Mowgli z „Księgi dżungli”), niezastąpionego Jarosława Boberka (Król Julian z „Madagaskaru”), Pawła Szczęsnego (Gandalf z „LEGO® PRZYGODY”) i wielu innych.Średnia ocena: 2.0
rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0 rating 2.0
Oceniono 6 razy. | Oceń film
Ocena IMDb©: Wilk w owczej skórze on IMDb

Trailer filmu: Wilk w owczej skórze

Wasze opinie

Dodaj nowy komentarz Wilk w owczej skórze

Twoja opinia o filmie:

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin


Zamknięte kina:
Planet Cinema

Premiery

10 lipca
3 lipca
26 czerwca

Zapowiedzi

17 lipca
24 lipca
31 lipca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin


Zamknięte kina:
Planet Cinema