katowice.repertuary.pl
Film

Wyjazd integracyjny


Reżyseria: Przemek Angerman

Repertuar filmu "Wyjazd integracyjny" w Katowicach

Brak repertuaru dla filmu "Wyjazd integracyjny" na dziś.
Wybierz inny dzień z kalendarza powyżej.

Plakat filmu Wyjazd integracyjny

Czas trwania: 85 min.
Produkcja: Polska , 2011
Premiera: 4 listopada 2011
Dystrybutor filmu: Kino Świat

Reżyseria: Przemek Angerman
Obsada: Jan Frycz, Tomasz Karolak, Katarzyna Glinka

Trzej faceci (Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Jan Frycz) i piękna dziewczyna (Katarzyna Glinka). Ich losy połączy tytułowy wyjazd integracyjny, który wymknie się spod kontroli i przerodzi w prawdziwą imprezową apokalipsę.
W obsadzie filmu integruje się doborowa ekipa aktorska – obok Katarzyny Glinki, Tomasza Kota, Jana Frycza i Tomasza Karolaka, w imprezie udział biorą: Katarzyna Figura, Sławomir Orzechowski, Bartłomiej Topa, Grzegorz Halama, Mariusz Czajka, Robert Gonera, Zbigniew Buczkowski, Jarosław Jakimowicz i Mirosław Zbrojewicz, a ich komiczne popisy wspomagają Afrykańczyk, Eskimos, para Norwegów i… indiański zespół disco polo.

Suma wszystkich kaców dopiero przed wami! WYJAZD INTEGRACYJNY w kinach od 4 listopada.


Średnia ocena: 5.0
rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0 rating 5.0
Oceniono 1088 razy. | Oceń film

Trailer filmu: Wyjazd integracyjny

Wasze opinie

FUK 4. grudnia 2011, 18:40

Wkurnia mnie to że takiego gniota puszczają na siłe juz kolejny tydzień a Habeus Papam można obejrzeć jedynie w Agrafce !!! Bojkot kin i gniotów !

BOGNA 2. grudnia 2011, 9:11

BYŁA WIDZIAŁAM ŻENADA I TOTALNE DNO,ALBO MNIE TAKIE COŚ JUŻ NIE ŚMIESZY ZAŁOSNE NIE POLECAM

Alice 16. listopada 2011, 22:20

Poszłam zobaczyć ten film tylko dlatego, że mój szef powiedział,że dawno się tak nie uśmiał w kinie. Skoro tak mówi to chyba nie jest tak głupi film i stwierdziłam, że muszę zobaczyć. I... to był najgorszy czas jaki kiedykolwiek spędziłam w kinie. film kompletnie durny bo już nie wiem jak inaczej nazwać...Dla mnie to było tak głupie, że aż kompletnie nie śmieszne. Nie polecam

Banan 14. listopada 2011, 13:40

Film słabiutki, totalnie inny klimat niż Kac Vegas, z którego niby film czerpie jako "polska wersja" i "suma kaców". Może nie mój gust, ale uśmiechnąłem się dosłownie kilka razy bardziej z idiotyzmu sytuacji niż z jej śmieszności. Sytuacje na siłę kreowane jako śmieszne, przerysowane, film bez fabuły, zlepek jakichś sytuacji, oj zawiodłem się mocno. Takie 2/10, bo w końcu były cycki :) Szkoda, bo temat był do zrobienia bardzo fajny a został spartolony.

Krakowianin 14. listopada 2011, 7:37

Tragedia, żenada, DNO, brak słów. Apropos, KAKA (osoba poniżej, która tak pozytywnie opisała film) oznacza KUPĘ

Przemo 14. listopada 2011, 0:26

Duże rozczarowanie. Temat chwytliwy, ale zupełnie nie pociągnięty. Jak na film tego typu bardzo mało humoru, a dobrego humoru prawie w ogóle. Film króciutki, ledwo coś się tam próbuje zawiązać to już się kończy. A zakończenie jest fatalne wręcz. Nie rozumiem dlaczego Frycz albo Kot zgodzili się w tym zagrać. Choć obaj próbują jakoś ratować sytuację to i oni ostatecznie polegają. Na dodatek fatalne epizody Halamy, Czajki, Gonery, "odfajkowane" role Karolaka czy Glinki. Większość z tych wielkich nazwisk w tym filmie tylko i wyłącznie prezentuje to co im napisano. Nie zachęcam. Szkoda czasu.

zażenowany 13. listopada 2011, 18:24

Niesamowity gniot. Szkoda słów na dalszy komentarz...

ja 13. listopada 2011, 13:26

polecam

yossarian 13. listopada 2011, 13:25

Rozumiem, że te pozytywe opinie są sponsorowane, żeby ktoś poszedł na tą żenadę? A może by tak najpierw zrobić dobry film,a dopiero potem agresywnie go promować, bo slogan suma wszystkich kaców to trochę za mało, żeby mnie zachęcić do wyjścia do kina. Polska kserokopia Kac Vegas, jakież to oryginalne.

Kaka 10. listopada 2011, 20:57

GENIALNY FILM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
jak sie komuś niepodbało to może lepiej zeby sie niewypowiadał!! :)

lena 10. listopada 2011, 8:52

na tak żenującym filmie polskim jeszcze nie byłam, zaskoczona byłam, że tacy aktorzy jak np. Frycz zdecydowali się na rolę w tej produkcji :(

robson02 9. listopada 2011, 23:58

Bardzo fajna komedia. Naprawdę dobry ubaw. Nowatorską ale skuteczna gra aktorska ;)
Następny będzie. Pokaz korku co masz w środku. :)))

lena 9. listopada 2011, 21:29

Przespałam jakieś 30 min w środku filmu i kompletnie nic nie straciłam. Plejada aktorów i co z tego? Wielkie nic!

Kasia 8. listopada 2011, 22:17

Byłam na tym filmie wczoraj z koleżanką i nam się generalnie ten film spodobał... Uczestnicy wyjazdu integracyjnego zostali przedstawieni w krzywym zwierciadle... Jak wiadomo wyjazdy integracyjne stały się ostatnio bardzo popularne, niewątpliwie ich obraz został przerysowany aczkolwiek o to chodziło aby wywołać w widzu lawinę śmiechu i pokazać mniej więcej czym to \"pachnie\";P ale należy na to spojrzeć z lekkim przymrużeniem oka i po prostu dobrze się bawić podczas oglądania filmu :)

Goska 8. listopada 2011, 22:04

Czasem to mam wrażenie, że do kina chodzą sami wysoko wykwalifikowani krytycy filmowi;);):) nic ich nie jest w stanie zadowolic. Ale wlasciwie, skoro wszyscy tak swietnie znacie sie na robieniu doskonalych filmow, to czemu ich sami nie zrobicie???? ciagle sie slyszy narzekania na "slabe" polskie filmy, a tu posiadamy tyyyyyylu potencjalnych genialnych rezyserow:) Pytanie tylko-czy mogą, ale nie chcą, czy....chcą, ale nie mogą?...

kara 8. listopada 2011, 18:00

Znajomi polecili jako śmieszny film. Po obejrzeniu nie rozumiem co w tym śmiesznego. Dobrze, że wstawki muzyczne są głośne i ożywiają od czasu do czasu.

Swall 7. listopada 2011, 23:14

Żenada

widz 7. listopada 2011, 13:13

film bardzo słaby, nieśmiesznie przerysowany, według mnie strata czasu i pieniędzy

kikikikot 6. listopada 2011, 12:55

najgorszy film jaki znam żenua

em 6. listopada 2011, 12:53

DNO

Dodaj nowy komentarz Wyjazd integracyjny

Twoja opinia o filmie: