|

Wasze hity

  1. Palm Springs
KEI

Od 12 lutego kina znów otwarte !!

Od miesięcy miłośnicy X muzy nie mieli możliwości oglądania seansów w kinach. Od dnia 12 lutego kina znów mogą być otwarte

Z otwarciem się dla widzów wstrzymały się na razie multipleksy: Multikino, Cinema City oraz Helios. Otwarte są za to w większości kina studyjne !

Profil: amaverick

Komentarze do filmów:

Nad życie 22. maja 2012, 0:11 amaverick

Jestem w traumie po tym filmie aż do teraz. Ale po kolei... Film jak film, całkiem dobrze zrobiony, niczego mu nie brakuje, nie przesadzony. Jednak bynajmniej nie o sam film tu chodzi, tylko o tragiczną biografię wspaniałej siatkarki i jeszcze wspanialszej matki (chociaż długo nią nie była). Przyznam że rzadko mi się to zdarza, ale nawet jako facetowi ciężko było mi się momentami opanować ze łzami. Każdy powinien to obejżeć. Nie rozumiem tylko ludzi którzy wystawiają niskie oceny za ten film. Czego spodziewacie się po filmie biograficznym?? Wartkiej akcji? Strzelaniny? Zawiłej fabuły? NIE! Po prostu obejrzeć i w tym przypadku współczuć.

Och Karol 2 13. lutego 2011, 18:55 amaverick

idąc na ten film spodziewałem się kolejnej kaszany w polskim kinie komediowym a tu.... miłe zaskoczenie! Film co prawda nie kładzie na kolana tak jak Kariera Nikosia Dyzmy, czy Poranek Kojota, ale jest wystarczająco śmieszny aby kupić bilet :)

Vicky Cristina Barcelona 5. maja 2009, 17:16 amaverick

komedią bym tego nie nazwał, ale takim lekkim przyjemnym dramatem. Film dosyć ciekawy i wzbudzający pewne przemyślenia. Warto obejrzeć

30 dni mroku 5. maja 2009, 17:11 amaverick

niestety ale kolejnego nudnego filmu z życia wampirów wilkołaków i tym podobnych nie zdzierżę:/ zakończyłem oglądanie po 15 minutach, ale widzę po komentach że są tacy którym się podobał.... gratuluję.

Repertuar kin na telefonie

Teraz w kinach

Repertuar Kin

Premiery

5 marca
26 lutego
15 lutego

Zapowiedzi

12 marca
19 marca
26 marca
» więcej zapowiedzi

Repertuar Kin